Omegle ile Kameralı Sohbet Nasıl Yapılır?

omegla görüntülü chat mobil sohbet

Omegle’da bilinmesi gereken her şey burada. Omegla kurucusu, omegle kaç yılında nasıl kuruldu, ortakları kimdir yazılım hakkında bilinmesi gereken her şey burada ;
Dünyada görüntülü, kameralı video chat alanında  yeni bir çığır açan teknoloji ile ortaya çıkan Omegle ve chatroulette bugün milyonlarca kişi tarafından aktif olarak kullanılan bir chat ağı olmuştur. Omegle türkçe kameralı ve canlı olarak görüntülü olarak konuşmanızı sağlayacak bir sistemdir. Bu online program’dan siz de faydalanmak için ücretsiz üye olun ve  hiç bir ücret ödemeden silver üye gold üye ve özel kanal sahibi olun. Arkadaşlarınızı bir araya toplayın ve çoklu sohbet ederek yeni insanlarla tanışın.

Üyelerin Omegle’ye kaydolurken uyması gereken kurallar nelerdir?

Birden fazla hesap açanların üyelikleri silinir ve süresiz banlanır. Fake, adult, yasaklı nickler ve kullanıcı adı kullanmak yasaktır. Ayrıca görüntülü sohbet esnasında sizi rahatsız eden kullanıcıları şikayet report etme butona tıklayarak şikayet edebilirsiniz. site operatörlerimiz en kısa zamanda müdahale edecektir.

Omegle yönetim sizler daha iyi ve temiz bir ortamda konuşup eğlenin diye her gün kesintisiz calışıyor. Aklınıza takılan herhangi sorularınızı bu konu altında sorabilirsiniz.

3 thoughts on “Omegle ile Kameralı Sohbet Nasıl Yapılır?”

  1. Emil dedi ki:

    Ben 25 yasindayim

  2. omegle dedi ki:

    omegle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsor sitemiz: Sohbet